info@mdltd.com.tr

D3D Dinamik 3 Boyutlu Konsept Tabanlıklar Ayak Konforunu ve Performansını Yeni Bir Seviyeye Taşıyor.​

D3D Dinamik 3 Boyutlu Konsept (D3D) tabanlıklar, kişiselleştirilmiş konfor ve gelişmiş performans sunan hassas footscan ® ölçümleri ve hesaplamalara dayalı otomatik bir sistemdir. Footscan® sistem yazılımına entegre D3D tabanlık yazılımı, footscan dinamik analiz protokolüne göre elde edilen dinamik ayak ölçüm verilerini kullanarak otomatik olarak kişinin ayak yapı ve fonksiyonlarına en uygun D3D tabanlığı önerir.

D3D tabanlık yazılımı aynı zamanda isteğe göre de D3D tabanlık tasarımına izin verir. Tabanlığın sertlik derecesi ve kalınlığı; kişinin vücut ağırlığı, aktivitesi (spor branşı, vs), sağlık problemi ve ayakkabısına göre yazılım tarafından otomatik olarak belirlenir. Modüler bir yapıya ve dışarıdan eklenen düzeltmelere sahip olan D3D tabanlıklar, diyabet hastalarından üst düzey sporculara kadar geniş bir insan grubuna hitap eder ve günlük yaşamın yanı sıra (yoğun) spor aktiviteleri için hem önleyici hem de tedavi edici olarak kullanılabilir.

AFT International, ortopedik ayakkabılar ve tabanlıkların yapımı ve bitirilmesi için yüksek kaliteli makineler ve malzemeler üreten ve dağıtan bir şirkettir. Geniş ürün yelpazesi ve profesyonel özelleştirme yetenekleriyle tanınır. Bu sayede, istediğiniz makineleri veya malzemeleri standart bir ürün veya kendi kompozisyonunuzla en iyi seçeneği her zaman elde edersiniz. Hem makineleri hem de malzemeleri kendimiz üretiyor veya işliyoruz, bu da AFT’nin doğrudan kaynaktan olması ve en yüksek esnekliği sunması anlamına geliyor. AFT International, hastalarınızın en yüksek kaliteye güvenebileceği konusunda güvence verir. Fonksiyonel tabanlıkların işlenmesi için yüksek kaliteli makineler, ekipman ve malzemeler mevcuttur. Farklı hammaddeleri çeşitli renk ve boyutlarda bir araya getirme imkanı sunar. Bu esneklik, müşterileriniz için gerçekten kişiselleştirilmiş ve görsel olarak çekici tabanlıklar oluşturmanıza olanak tanır.

D3D Dinamik 3 Boyutlu Konsept Tabanlıklar ile ayak konforu ve performansı yeni bir seviyeye ulaşır. D3D’nin ileri teknolojisi ve kişiselleştirilmiş tasarımı, her adımda artan konfor, stabilite ve performans yaşamanızı sağlar. Önleyici tedbirler mi arıyorsunuz yoksa belirli ayak sorunlarıyla mı ilgileniyorsunuz, D3D benzersiz ihtiyaçlarınıza uygun olarak tasarlanmıştır ve olağanüstü sonuçlar sunar.

Yüksek kalite ürünler ve güvenilir işbirliği için bize güvenin. İnovasyona ve müşteri memnuniyetin olan bağlılığımız, hastalarınıza en iyi çözümleri sunmanızı sağlar. D3D Dinamik 3 Boyutlu Konsept Tabanlıklar ve tabanlık malzemeleri müşterilerinizin ayaklarının konforunu ve performansını yeni boyutlara taşıyor.

D3D tabanlıklar Avrupa Birliği Standartlarına uygunluğu belgelidir. Zararlı kimyasallar ve kanserojen madde içermezler. Su ve nem tutmadıkları için bakteri ve mantar gibi mikro organizmaların üremesi için uygun zemin oluşturmazlar ve bu nedenle de hijyeniktir. Sağlık Bakanlığı’na kayıtlıdır.

D3D tabanlıkların güvenilirlik ve geçerlilikleri bilimsel olarak kanıtlanmıştır ve en saygın bilimsel dergilerde yayınlanmıştır.

The footscan® D3D orthotics can predict and reduce lower limb injuries.
A study of the Britannia Royal Naval College (Dartmouth, UK) concludes that injury rate of military professionals can be predicted and reduced with the RSscan footscan® D3Dsystem. This was the first and largest randomised controlled study ever undertaken worldwide to compare orthotic use with injury reduction. A reduced injury rate of 31% was found! Reference:Foot Orthoses in the Prevention of Injury in Initial Military Training – A Randomized Controlled Trial Andrew Franklyn-Miller, MBBS, Cassie Wilson, z PhD – James Bilzon, z PhD, and Paul McCrory, y PhD (AJSM PreView, published on November 1, 2010 as doi:10.1177/0363546510382852)

Basınç Ölçüm Teknolojisinde +25 Yıllık Deneyim

Plantar basınç ölçüm teknolojisindeki 25 yılı aşkın deneyimin rehberliğinde, dünya çapında binlerce ayak tarama kullanıcısı ile endüstri lideriyiz. Farklı dinamik yürüyüş ve denge ölçüm sistemlerimiz ve analiz yazılım paketlerimiz klinik, perakende ve bilimsel kullanım için uygundur.

fsad[1]
Daha doğru, verimli ve tamamen özelleştirilmiş bir iş akışı

Ayak ve ayak bileği uzmanları tarafından ayak ve ayak bileği uzmanları için tasarlanan bu kusursuz dijital iş akışı, daha çok değil, daha akıllı çalışmanızı sağlayacak; ve hepsi üç kolay adımda.

Ayak tarama baskı plakaları kullanarak hastanızın benzersiz hareketinden basınç noktalarına kadar hızlı, doğru, gerçek zamanlı dinamik veriler elde edin.

Gerçekçi durumlarda hastanızın ayaklarının nasıl hareket ettiğini gözlemleyin ve yürüyüşlerinin her aşamasındaki baskı noktalarını, zamanlamayı ve anormallikleri belirleyin.

Tüm yaşam tarzları için doğru, ince, hafif, rahat ve dayanıklı 3D baskılı Phits tabanlıklar

İletişimde Güçlü Adımlar,
Mükemmel Çözümler
E-postanız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * işaretlendi.

  Mustafa Kemal Mah. 2156 Sokak 16/B Çankaya / ANKARA

  Pazartesi – Cuma / 9:00 – 17:00

  MD Bilim Spor Sağlık LTD olarak, sporcuların performansını artırmaya ve sağlıklarını korumaya yönelik yenilikçi çözümler sunmaktan gurur duyuyoruz. Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, her geçen gün daha fazla kişiye ulaşmayı ve hareketle ilgilenen herkesin yaşam kalitesini yükseltmeyi hedefliyoruz.

  İLETİŞİM
  MDLTD
  Mustafa Kemal Mah. 2156 Sokak 16/B Çankaya / ANKARA

  MD Bilim Spor Sağlık LTD. Tüm Hakları Saklıdır © 2023